Зошто нас

Зошто да не изберете нас?

ние се обидувавме да се потрудиме да му понудиме на нашиот клиент супериорни производи и креативни решенија за производите.

Супериорни производи

Ние уверуваме да презентираме врвни и ефикасни производи од силен тим комбиниран од многу искусни инженери и квалитетни луѓе,

Конкурентни цени

Ние уверуваме да произведеме врвен квалитет со конкурентни цени, благодарение на независниот тим за истражување и развој и опремени со напредна комплетна опрема за производство и софистициран систем за квалификации.

Врвна услуга

Ние развиваме нови производи континуирано, им обезбедуваме на нашите клиенти подобри производи, сумирајќи ги предностите и недостатоците на старите и новите производи, и со постојано истражување и апсорпција на какви било вредни идеи од нашите крајни корисници.

За време на нашиот развој, сфаќаме дека ефективната услуга е клучен фактор за да можеме постојано да растеме. Ние веруваме дека ефективната услуга значи повеќе од само испорака на нашите производи на време и само одговарање на телефонскиот повик од нашите клиенти. Ако не ви ги обезбедиме најдобрите решенија за производите и не ги исполнуваме вашите барања (вклучувајќи ги цените и креативноста) со напредниот процес и дизајн, тогаш паѓаме во вистинска услуга. За време на последните години се базиравме на идејата за подобра услуга за проширување на нашата производна способност и деловните поделби. Значи, цената ни е да обезбедиме подобра услуга за да не изберете нас.

- Ние ќе ги надминеме вашите очекувања или работиме сè додека не го сториме тоа.

Дали сакате да дознаете повеќе за нас?

Нашите предности

1.OEM / ODM услуга.
2.Евтина цена, висок квалитет.
3.LOW MOQ, брзо време на испорака.
4. Можеме да цитираме веднаш.
5. Професионални машини за производство.
6. Ние сме фабрика повеќе од 16 години.
7. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.

Вкупно вработени
R&D штабови
Големина на фабриката
Година на основање

Случаи со клиенти

Врз основа на „Квалитетот е на прво место и ориентирана кон клиентите“ како наш принцип на услуга, ние се обидуваме да се потрудиме да му понудиме на нашиот клиент супериорна прецизност на алуминиумско истиснување, прецизно печатување, производи со лого на назив и креативни решенија за производи.

Нашите брендови и клиенти што служат главно вклучуваат многу компании Fortune 500, како што се ZhongXin, HuaWei, SangSung, Lenovo, Sony, BYD, Foxcon, Murata, Harman, Whirlpool, Xiaomi, DJI, Glee & XiaoGuanCha et.

zhongxing
huawei
sanxing
lianxiang
sony
logo5
fushikang
logo
logo1
logo2
xiaomi
logo3
logo6
logo4

<