Pse ne

Pse na zgjodhet ne?

ne kemi qenë duke provuar përpjekjet tona më të mira për t'i ofruar klientit tonë produkte superiore dhe zgjidhje kreative të produkteve.

Produkte Superiore

Ne sigurojmë që të paraqesim produkte me cilësi të lartë dhe efikase nga një ekip i fortë i kombinuar nga shumë inxhinierë me përvojë dhe njerëz cilësorë,

Çmimet konkurruese

Ne sigurojmë që të prodhojmë cilësi më të lartë me çmime konkurruese, për shkak të ekipit të pavarur R&D dhe të pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit të plotë dhe sistem të sofistikuar QC.

Sherbim i larte

Ne zhvillojmë produkte të reja vazhdimisht, u sigurojmë klientëve tanë produkte më të mira, duke përmbledhur avantazhet dhe disavantazhet e produkteve të vjetra dhe të reja, dhe duke vazhduar të eksplorojmë dhe thithim çdo ide të vlefshme nga përdoruesit tanë të fundit.

Gjatë zhvillimit tonë, ne e kuptojmë se shërbimi efektiv është faktori thelbësor që ne të rritemi vazhdimisht. Ne besojmë se shërbimi efektiv do të thotë më shumë sesa thjesht dërgimi i produkteve tona në kohë dhe vetëm përgjigjja e thirrjes telefonike nga klientët tanë. Nëse nuk po ju ofrojmë zgjidhjet më të mira të produkteve dhe nuk po përmbushim kërkesat tuaja (përfshirë çmimet dhe kreativitetin) përmes procesit dhe dizajnit të përparuar, atëherë ne po biem në shërbimin e vërtetë. Gjatë viteve të fundit, ne kemi qenë duke u mbështetur në idenë për shërbim më të mirë për të zgjeruar aftësinë tonë të prodhimit dhe ndarjet e biznesit. Pra, është sigurimi i shërbimit tonë më të mirë që vlerësohemi që ju të na zgjidhni.

- Ne do të tejkalojmë pritjet ose punën tuaj derisa ta bëjmë.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth nesh?

Përparësitë tona

1. Shërbimi OEM / ODM.
2. Çmimi i lirë, me cilësi të lartë.
3. MOQ i ulët, kohë e shpejtë e dorëzimit.
4. Ne mund të citojmë menjëherë.
5. Makineritë e prodhimit profesional.
6. Ne jemi një fabrikë për më shumë se 16 vjet.
7. Mirësevini të vizitoni fabrikën tonë.

Totali i Punonjësve
Shtabet e R&D
Madhësia e fabrikës
Viti i themeluar

Rastet e Konsumatorëve

Duke u bazuar te "Cilësia vjen së pari dhe e orientuar drejt Klientit" si parimi ynë i shërbimit, ne kemi qenë duke provuar përpjekjet tona më të mira për t'i ofruar klientit tonë nxjerrje alumini me saktësi superiore, vulosje precize, produkte logo të emërtimeve dhe zgjidhje krijuese të produkteve.

Markat dhe klientët tanë që shërbejnë përfshijnë kryesisht shumë kompani të Fortune 500, të tilla si ZhongXin, HuaWei, SangSung, Lenovo, Sony, BYD, Foxcon, Murata, Harman, Whirlpool, Xiaomi, DJI, Glee & XiaoGuanCha et.

zhongxing
huawei
sanxing
lianxiang
sony
logo5
fushikang
logo
logo1
logo2
xiaomi
logo3
logo6
logo4

<