Трговски капацитет

Супериорни производи, конкурентни цени, врвна услуга

team1

Трговска способност

Број на вработени во одделот за трговија 6-10 луѓе
Просечно време на олово 8 дена
Режим на извоз Користете агент, поседувајте лиценца за извоз
Број на лиценца за извоз 4779100003
Извоз на име на компанија Копродукции Huizhou Weihua Technology Co., Ltd.

 

 

Деловни услови

Прифатени услови за испорака FOB, CIF, EXW, експресна достава
Прифатена валута за плаќање УСД, ЕУР, ХХД
Прифатен вид на плаќање Т / Т, Вестерн сојуз, готовина
Најблиско пристаниште Шенжен, Хуижу, Хонгконг

<