Контактирајте не

Gate1

Адреса

Индустриски парк Технологија Веихуа, пат бр. 1 Ксингјукси, хај-тек парк Донгџианг, град Шуику, област Хуиченг, град Хуижоу.

Телефон

(0086) -752-5319901

Продажба: (+86) 19926691505

 

Часови

Понеделник-сабота: од 9 до 18 часот

 

 


<